FilmFilm

Film U sąsiadów: Kino plenerowe w Koszarawie


Filminspiratorzy oraz Fundacja Energia Społeczna serdecznie zapraszają na pokaz filmowy w plenerze, który odbędzie się 16 sierpnia. O godz. 22.00 na ścianie budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Koszarawie zostanie wyświetlony film Forrest Gump, czyli jeden z najsłynniejszych filmów wszech czasów. Natomiast dwie godziny wcześniej w miejscu pokazu odbędzie się ognisko dla wszystkich.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców Koszarawy i okolic na kino letnie. Warto zabrać ze sobą leżak, koc lub karimatę. Pokaz filmowy to jeden z elementów składających się na projekt Filmowe okno na świat jest w Koszarawie. Za kilka tygodni w Koszarawie odbędą się również warsztaty filmowe. – mówi Konrad Kubies, pomysłodawca i koordynator projektu.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych pokaz filmowy odbędzie się wewnątrz budynku Gminnego Ośrodka Kultury.

Wydarzenie to jest realizowane w ramach programu Działaj lokalnie XI Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Żywiecką Fundację Rozwoju.

 

U sąsiadów: Kino plenerowe w Koszarawie
BiletyWstęp wolny
Gminny Ośrodek Kultury w Koszarawie
Koszarawa 133, 34-332 Koszarawa
137 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |