RozmaitościRozmaitości

Rozmaitości Premiera #10 magazynu redakcjaBB


. redakcjaBB zaprasza: Premiera #10 magazynu redakcjaBB

Magazyn redakcjaBB jest tworzony przez młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic już od 2014 roku. Młodzi dziennikarze, graficy i fotografowie doskonalą swoje umiejętności pod okiem mentorów, a ich twórczość publikowana jest na stronie www.redakcjabb.pl oraz w drukowanym magazynie. W tym miesiącu odbędzie się premiera 10 numeru. W ramach jubileuszu odbędą się następujące wydarzenia:

 

Fotometamorfozy- wystawa fotograficzna na pl. Chrobrego czynna będzie 29 sierpnia – 18 września, wernisaż wraz z oprowadzaniem przez autorów zaplanowano 29 sierpnia o godz. 17.00. Uczestnicy grupy fotograficznej redakcjaBB zaprezentują po jednym zdjęciu sprzed dołączenia do projektu oraz jego reinterpretację, jako efekt finalny wiedzy zdobytej podczas warsztatów prowadzonych przez mentorów: Ulę Kóskę, Pawła Mrowca i Piotra Borowicza.

 

Pokaz mody młodych projektantów - w Galerii Bielskiej BWA 29 sierpnia o godz. 18.00. Uczniowie i absolwenci Wydziału Tekstylno - Artystycznego Bielskiej Szkoły Przemysłowej zaprezentują swoje kolekcje oraz opowiedzą o procesie ich tworzenia.

 

Premiera #10 magazynu redakcjaBB & koncert zespołu Sonbird - na pl. przy Galerii Bielskiej BWA 29 sierpnia o godz. 19.00. Prezentacja #10 magazynu redakcjaBB oraz jego audiodeskrypcji. Jubileusz zakończy koncert zespołu Sonbird zorganizowany we współpracy z Fundacją Kultury Kalejdoskop.

 

 

Premiera #10 magazynu redakcjaBB
BiletyWstęp wolny
redakcjaBB
ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 698900450,
62 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |