KsiążkiKsiążki

Książki Artur Strąk: Taniec stan umysłu


. Książnica Beskidzka zaprasza: Artur Strąk: Taniec stan umysłu

Artur Strąk pochodzi z Wrocławia, mieszka w Wilkowicach nieopodal Bielska-Białej, rejestruje swoim aparatem, wydarzenia kulturalne, sztukę ludową oraz fotografie jazzową. Prowadzi warsztaty i uczy innych fotografowania.

Stan umysłu to projekt fotograficzny, na który składają się zdjęcia różnych aspektów tańca, począwszy od stawiania pierwszych kroków, przez warsztaty, a skończywszy na występach na naprawdę dużych scenach. Pomiędzy tym jest dużo miejsca na wszystko, czym tak naprawdę taniec jest, a czego nie widać: ciężka praca, odpoczynek, emocje, śmiech i łzy, to czym żyją i o czym myślą ludzie, których fotografuję. Projekt doczekał się pierwszej odsłony w postaci wystawy podczas Międzynarodowego Festiwalu Tańców Dworskich w Krakowie w 2017 roku.

Wystawę można oglądać od 3 sierpnia, wernisaż zaplanowano 17 lipca o godz. 16.00.

Artur Strąk: Taniec stan umysłu
BiletyWstęp wolny
Książnica Beskidzka
ul. Słowackiego 17a,Bielsko-Biała
tel. 338228221, faks 338126520
KB proponuje udział w zajęciach licznych klubów czytelniczych, klubów dyskusyjnych, klubu filmowego i w cyklicznych zajęciach organizowanych w gmachu głównym książnicy i jej filiach. Wstęp na wszystkie imprezy organizowane przez Książnicę Beskidzką jest bezpłatny.
68 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |