MuzykaMuzyka

Muzyka Letnia Scena Sfery: Roksana Węgiel


Roksana Węgiel, fot. materiały prasowe organizatora. Sfera zaprasza: Letnia Scena Sfery: Roksana Węgiel

5 lipca o godz. 19:30, po raz pierwszy na Letniej Scenie Sfery wystąpi Roksana Węgiel, 14-letnia wokalistka, która swój spektakularny debiut na polskim rynku muzycznym zawdzięcza wygranej w 16. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nie bez znaczenia dla kariery młodej artystki było zwycięstwo w telewizyjnym talent show The Voice Kids. Podczas Letniej Sceny Sfery na pewno usłyszymy utwór Anyone I want to be, który na platformie YouTube osiągnął ponad 27 milionów odsłon! Młoda wokalistka ceniona jest przede wszystkim za wyjątkowo dojrzały wokal i ogromne umiejętności. Za swój debiut została nominowana w styczniu 2019 r. do prestiżowej nagrody muzycznej Fryderyk.

 

Piątkowy wieczór będzie pełen lekkich, popowych melodii, które wprowadzą publiczność w doskonały nastrój.

 

- Na koncert Roksany Węgiel w szczególności zapraszamy rodziny z dziećmi, które są największymi fanami artystki. Występ wokalistki rozpocznie cykl ośmiu wakacyjnych koncertów, które będą odbywać się na scenie Sfery w każdy piątek lata– mówi Monika Magner, dyrektor Galerii sfera.

 

Letnia Scena Sfery to muzyczny festiwal, który już na stałe wpisał się w kalendarz najważniejszych wydarzeń w mieście. Od 2010 r. na scenie wystąpiło blisko stu artystów, a wśród nich m.in.: Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Maciej Maleńczuk, Elektryczne Gitary, czy Natalia Kukulska. Wyjątkowe koncerty przyciągają fanów dobrej muzyki, niezależnie od wieku i upodobań. Ogromna różnorodność stylów: od popu, przez rock, folk, hip-hop, latino, aż po jazz gwarantuje prawdziwą muzyczną ucztę, serwowaną w letnie, piątkowe wieczory.

 

Inicjatorem i sponsorem wydarzenia jest Galeria Sfera, największe centrum handlowe na Podbeskidziu. Poprzez realizację Letniej Sceny Sfery galeria podkreśla silny związek z miastem i jego mieszkańcami, oferując im nie tylko udane zakupy, ale także możliwość uczestnictwa w muzycznym wydarzeniu na najwyższym poziomie.

 

organizator festiwalu: Stowarzyszenie Sztuka Teatr w ramach projektu Sfera Konesera

dyrektor artystyczny: Jerzy Batycki

 

Letnia Scena Sfery: Roksana Węgiel
BiletyWstęp wolny
Sfera
ul. Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 334987035, faks 334988036
1949 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |