RozmaitościRozmaitości

Rozmaitości Potańcówka Wolności


. redakcjaBB zaprasza: Potańcówka Wolności

W tym roku świętujemy 30-lecie pierwszych częściowo wolnych wyborów, które odbyły się w naszym kraju 4 czerwca 1989 r. Tego dnia, na terenie Polski odbędą się Potańcówki Wolności, w tym również w Bielsku-Białej. Ponad 30 lat temu zorganizowanie takiego wydarzenia nie byłoby możliwe, jednak dziś mamy pełną swobodę manifestowania swojej wolności. Skorzystajmy z tej szansy! Właśnie dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców na Potańcówkę Wolności, 4 czerwca o godzinie 17.00 na moście na Białej (ul. 11 listopada 10) w Bielsku-Białej. 4 czerwca cieszmy się - na dancingu, potańcówce, domówce, imprezie czy brutażu - wspólnie tańczmy, słuchajmy, śpiewajmy, wspominajmy, rozmawiajmy, świętujmy! Zapraszamy tych młodszych, tych starszych i tych w sile wieku – zaprasza redakcjaBB.

Projekt redakcjaBB skupia twórczych młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic. Zespół redakcyjny to ponad 300 osób z 30 szkół. Wspólnie tworzymy teksty, zdjęcia, grafiki, filmy, które publikujemy w naszym magazynie redakcjaBB i na stronie redakcjaBB.pl

Współorganizatorem potańcówki jest Inicjatywa 30. Rok Wolności - platforma otwarta na działania wszystkich obywatelek i obywateli, organizacji pozarządowych, szkół, instytucji, gmin, firm – dla których ważna jest wolność.

www.facebook.com/events/695148244260055/

 

Potańcówka Wolności
miejsce: most na rzece Białej, ul. 11 Listopada 10
BiletyWstęp wolny
redakcjaBB
ul. Krasińskiego 5a, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 698900450,
29 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |