RozmaitościRozmaitości

Rozmaitości U sąsiadów: Karnawałowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni


12 stycznia w godz. 13.00-18.00
. Stara Kablowania zaprasza: U sąsiadów: Karnawałowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni

Początek roku to czas karnawału! Najlepsza zabawa w zimowej aurze zawita również do Centrum Handlowego Stara Kablownia. Już 12 stycznia odbędzie się Karnawałowy Weekend Skrzata, a to oznacza świetną zabawę i mnóstwo atrakcji.

Warto już teraz rozpocząć szlifowanie talentów tanecznych, ponieważ Skrzat Szpulek szykuje wiele aktywności i konkursów. Znawcy piosenek zmierzą się w popularnym quizie Jaka to melodia?, a najoryginalniej przebrani uczestnicy zabaw zostaną wybrani królową i królem balu. Dlatego warto przyjść już przebranym w wymyślony przez siebie strój. Oczywiście, dzieci, które nie będą miały przebrań, będą mogły przeistoczyć się w ulubionego bohatera bajek podczas wydarzenia, ponieważ Skrzat zadba także o szafę pełną kostiumów.

W ramach zajęć plastycznych, rozwijających umiejętności dzieci, tworzone będą wspaniałe ozdoby – kotyliony i maski karnawałowe. Całą zabawę ozdobi deszcz konfetti, bańki mydlane, a dodatkowo konkurencje sportowe i ulubione przez dzieciaki malowanie twarzy. Skrzat Szpulek zadba również o gości specjalnych. W zabawach z dziećmi będą uczestniczyć Myszka Mickey i Kubuś Puchatek.

Centrum Przypomina wszystkim dzieciakom o zabraniu kuponów, na których kolekcjonują naklejki otrzymane podczas poprzednich weekendów – za każde kolejne trzy naklejki (trzy kolejne miesiące uczestnictwa w zajęciach) otrzymają nagrody!

U sąsiadów: Karnawałowy Weekend Skrzata w Starej Kablowni
BiletyWstęp wolny
Stara Kablowania
ul. Legionów 83A, 43-502 Czechowice-Dziedzice
Centrum Handlowe STARA KABLOWNIA Sp. z o.o., ,
59 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |