FilmFilm

Film 2B Wheel’d – Pokazy filmów rowerowych


Kolarstwo Górskie przez wielu postrzegane jako dziki sport dla szalonej młodzieży, ale czy tylko? Nic bardziej mylnego! MTB w dzisiejszych czasach stało się jednym z najbardziej popularnych sportów letnich na świecie, jego widowiskowe odmiany, takie jak downhill czy Enduro, stają się sportami które uprawia znaczna część młodzieży, ale także i rodzin chcących aktywnie, wspólnie spędzać czas.
Bielsko-Biała i jego okolica jest postrzegana jako stolica Polski kolarstwa górskiego, dlaczego? Przekonajmy się o tym oglądając relacje z największych zawodów downhillowych i enduro w naszym kraju, które odbyły się w minionym sezonie. Kolarstwo górskie stało się sportem ogólnodostępnym, nie tylko dla wyczynowych sportowców, lecz także dla osób chcących po prostu aktywnie spędzać czas, często całymi rodzinami.

Główne filmy i prezentacje które zostaną zaprezentowane na pokazie filmów rowerowych:
- Trening Kolarza Górskiego – Train For Skills, Artur Hryszko
- Videorelacje z serii zawodów Enduro Trails rozgrywanych na najlepszej w Polsce sieci ścieżek rowerowych w obrębie stoków Koziej Góry w Bielsku-Białej.
- Hardtail Hucking 3.0 - kontynuacja freeridowej produkcji, druga część została wybrana między innymi najlepszym filmem krótkometrażowym na festiwalu Adrenalinium 2017 oraz doceniona przez największe portale rowerowe na świecie.
- Przegląd najnowszych filmów jednego z najlepszych polskich filmowców – Kuby Gzeli, to świetna okazja, aby przedpremierowo zobaczyć kilka, naprawdę świetnych produkcji.
- Relacja z finału Pucharu Polski 2018 w Szczyrku - zmagania najlepszych zawodników w kraju podczas najtrudniejszych zawodów w sezonie 2018.
- Dwie freeridowe produkcje Filipa Miętki, które mocno nakręcą Was na nadchodzący sezon!
Oraz wiele innych produkcji, które przedstawiają to co w kolarstwie górskim najlepsze!

Przed startem projekcji zapraszamy na godzinę 18:00 do przedsionka Kina, gdzie będzie można zobaczyć rowery do uprawiania poszczególnych odmian MTB, obejrzeć wystawców odzieży rowerowej, uczestniczyć w dodatkowych konkursach czy konkurencji jazdy na rowerze stacjonarnym na czas. 

2B Wheel’d – Pokazy filmów rowerowych
Biletywg cennika
Helios
ul. Mostowa 5, 43-30 Bielsko-Biała
tel. 334987015, 334987017,
66 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |