RozmaitościRozmaitości

Rozmaitości 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


. Stowarzyszenie Podbeskidzki Przegląd Muzyczny PPM zaprasza: 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Koncert 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia na bielskim Rynku, początek o godz. 14.00. Wystąpią kolejno o godz. 14.00 zespół Punktera, o 15.00 Factory of Blues, o 16.00 Rustcage, o 17.00 Man of The Crowd, o 18,00 Hertz Klekot i o 19.00 Mikrokosmos. O godz. 20. 10 zaraz po Światełku do nieba wystąpi Karolina Perła Lapczyk z zespołem Perl Band.

Jak co roku wokół sceny rozstawione będą namioty Ochotniczych Straży Pożarnych Hecznarowice, Bystra, Kamienica i Wilkowice; Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Straży Miejskiej. Przygotowana będzie wojskowa grochówka i gorąca herbata.

Po raz pierwszy pojawi się namiot Bielskiego Klubu Fantastyki BeCON, w którym będzie można zagrać w gry planszowe i fabularne wraz z Centrum Hobbystycznym Strefa. Również w tym roku TS Podbeskidzie zagra z WOŚP. Klub przekazał oryginalną koszulkę meczową z podpisami całej drużyny, która zostanie zlicytowana w trakcie finału. Podczas imprezy obecny będzie obecny Beskidek - maskotka klubu i ulubieniec kibiców, który będzie rozdawał kalendarze drużyny na 2019r.

Światełko do nieba oraz iluminacja całego Rynku to realizacja firmy Groda.

Org. Stowarzyszenie Podbeskidzki Przegląd Muzyczny oraz Sztab WOŚP Grupa Ratownictwa PCK

 

27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
BiletyWstęp wolny
Stowarzyszenie Podbeskidzki Przegląd Muzyczny PPM
ul. Cieszyńska 155 A, 43-300 Bielsko-Biała
176 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |