MuzykaMuzyka

Muzyka The Dumplings


. Klub Miasto zaprasza: The Dumplings

The Dumplings powraca i prezentuje RAJ, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców złotych No Bad Days i Sea You Later. Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.
- Trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty. Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się na to, aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu Zapach kobiety, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów – mówią Justyna Święs i Kuba Karaś.bilety:

50zł (przedsprzedaż)
60zł (w dniu koncertu)
dostępne:
online: bbmiasto.pl/bilet/the-dumplings/
w klubie

The Dumplings
Bilety60, 50 zł
Klub Miasto
plac Mickiewicza 2, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338112082,
Bilety na koncerty są do nabycia w punktach sprzedaży:1. Klub Miasto, Pl. Mickiewicza 2, Bielsko-Biała2. Pigal Cafe, ul. Przechód, Bielsko-Biała3. Rock Galeria, Rynek 6, Bielsko-Biała4. Rock Galeria, Staszica 7, Bielsko-Biała
48 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |