RozmaitościRozmaitości

Rozmaitości Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy


. Dom Kultury w Komorowicach zaprasza: Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy

W sobotę 22 grudnia na placu Józefa Niemczyka w Komorowicach Krakowskich po raz pierwszy zostanie zorganizowany Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy. Rozpocznie się o godzinie 14.30, zakończenie imprezy przewidziano na godzinę 21.00.

Wydarzenie to wspólna inicjatywa Rady Osiedla Komorowice Krakowskie i Stowarzyszenia Komorowice przy współpracy z Miejskim Domem Kultury i Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej.

Na scenie odbędą się występy grup artystycznych MDK i amatorskich zespołów, oczywiście w świątecznych aranżacjach. Wystąpią m.in. zespoły: Pinokio, Kontrasty, Drewniane Żaby, Harpago, kwartet gitarzysty Tomasza Madzi, półfinalisty programu Must Be The Music oraz Anna Mysłajek z zespołem.

Na placu odbędzie się kiermasz rękodzieła. Nie zabraknie pysznego jedzenia oraz rozgrzewającego grzańca. Dla dzieci przewidziano warsztaty tworzenia czekoladek oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zaplanowano także pokaz wypalania raku - ceramiki wypalanej w niekontrolowanej temperaturze w żywym ogniu. Odbędzie się także symboliczne zapalenie światełek na choince.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/343636149702631/

Więcej szczegółów wkrótce na stronie www.komorowice.pl.

 

Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy
BiletyWstęp wolny
Dom Kultury w Komorowicach
ul. Olimpijska 16, 43-300 Bielsko-Biała
tel. 338158738,
144 pkt. powrót do listy


| Strona wydrukowana z serwisu http://www.pelnakultura.info |